Prosty w obsłudze i intuicyjny

Szkliwo.net to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie dla stomatologów i protetyków. Jego głównymi zaletami są: dokładne dostosowanie do potrzeb gabinetu, a także niespotykana łatwość użytkowania. Korzystanie z systemu jest tak proste, że trudno jest zrobić cokolwiek źle.

Kalendarz


Kalendarz

Zdalny dostęp do terminarza

Terminarz wizyt to nieodzowny element pracy każdego lekarza. Ten w szkliwo.net daje Ci szereg nowych możliwości. Poza tym, że jest czytelny i intuicyjny w obsłudze, jest również bezpośrednio połączony z kartami pacjentów. Co więcej, masz zdalny dostęp do swojego terminarza poprzez internet. Gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić swój grafik pracy, umówić nową wizytę lub zablokować wybrany okres.

 

Optymalne wykorzystanie czasu

Jeśli pracujesz w gabinecie, to wiesz, że gdy grafik jest szczelnie wypełniony wizytami, każda nieobecność pacjenta skutkuje stratą czasu i pieniędzy. Automatyczne przypomnienia SMS wysyłane do pacjentów przed wizytami skutecznie eliminują problem zapomnianych wizyt. Dzięki przypomnieniom SMS liczba pustych terminów znacznie się zmniejsza.

Przypomnienia


Kalendarz

Pełna dokumentacja leczenia

Elektroniczne karty pacjentów ułatwią Ci prowadzenie dokumentacji medycznej. Możesz wielokrotnie dokonywać zmian i aktualizować ich zawartość. Wszystko przebiega znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób. Załączanie zdjęć, opisów lub zeskanowanych dokumentów też nie stanowi problemu. W każdym momencie możesz przeglądnąć uporządkowaną historię wizyt oraz zagłębić się w ich szczegóły.

 

Przejrzysty diagram uzębienia

W profesjonalnym programie dla stomatologów nie mogło zabraknąć diagramu uzębienia pacjenta. Ten w szkliwo.net jest wyjątkowy. Przede wszystkim jest bardzo czytelny i przejrzysty, mimo dużej ilości prezentowanych w nim informacji. Co ważniejsze, jego obsługa jest niezwykle prosta i szybka.

Kalendarz


Kalendarz

Doskonała komunikacja z pacjentami

Szkliwo.net jako narzędzie komunikacji z pacjentami spisuje się świetnie. Automatyczne przypomnienia SMS minimalizują ilość zapomnianych wizyt, dzięki czemu nie tracisz czasu. Za pomocą masowych wiadomości SMS lub email możesz również poinformować pacjentów o planowanym urlopie lub powstałych opóźnieniach.


Kalendarz

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Leczenie pacjentów związane jest z gromadzeniem dużej ilości informacji na ich temat. Szkliwo.net umożliwia Ci bezpieczne przechowywanie wszystkich danych w jednym miejscu. Dzięki licznym zabezpieczeniom oraz szyfrowanym połączeniom SSL (takim jak w bankowości online) Twoje dane są w pełni chronione, a Ty masz do nich stały dostęp przez internet.



Lepsza organizacja pracy

Szkliwo.net jest odpowiedzią na organizacyjne potrzeby gabinetów stomatologicznych i protetycznych. Jego głównym celem jest usprawnienie codziennej pracy gabinetu, a w szczególności pracy osób odpowiedzialnych za rejestrację i kontakty z pacjentami.

Kalendarz


Kalendarz

Czytelny terminarz wizyt

Większość pracy związanej z rejestracją pacjentów skupia się wokół kalendarza wizyt. Terminarz systemu szkliwo.net pozwoli Ci błyskawicznie wyszukiwać wolne terminy i umawiać pacjentów na wizyty. Ponadto, bezpośrednio z terminarza możesz przejść do karty pacjenta oraz wysłać do niego wiadomość SMS. Grafik wizyt jest centrum gabinetu i naszego systemu.


Przypomnienia

Uporządkowana dokumentacja

Wraz ze wzrostem ilości pacjentów w gabinecie pojawia się problem gromadzenia i przeszukiwania ogromnej ilości danych na ich temat. Dzięki szkliwo.net, problem ten nie będzie Cię dotyczył. Wszystkie dane pacjentów przechowywane są w jednym miejscu, a Ty masz do nich stały dostęp. Z kolei zaawansowana wyszukiwarka pozwoli Ci szybko odnaleźć każdą istotną informację.


Kalendarz

Automatyczne przypomnienia o wizytach

Jedną z czynności, którą szkliwo.net całkowicie automatyzuje, jest wysyłanie przypomnień o wizytach. Każdy z Twoich pacjentów dzień przed wizytą otrzyma powiadomienie SMS lub e-mail o zbliżającym się terminie. Wszystko odbędzie się w pełni automatycznie, bez Twojego zaangażowania.


Kalendarz

Wszystko pod kontrolą

W skutecznym zarządzaniu gabinetem pomogą Ci rozbudowane raporty i statystyki. Dzięki nim dowiesz się, który lekarz pracuje najefektywniej oraz jakie usługi cieszą się największą popularnością. Raport finansowy zobrazuje Ci kondycję gabinetu, a zestawienie obrotów i prowizji pracowników usprawni rozliczenia kadrowe.


Kalendarz

Zdalny dostęp do systemu

Pracując w gabinecie pełnisz rolę nie tylko rejestratora, ale nierzadko również managera. Dostęp do systemu poprzez internet umożliwi Ci stałą kontrolę sytuacji w gabinecie. Gdziekolwiek jesteś, możesz umówić pacjenta na wizytę, zaktualizować jego dane lub wygenerować raport okresowy.


Kalendarz

Komunikacja na najwyższym poziomie

Szkliwo.net znacznie ułatwia komunikację z pacjentami. Bezpośrednio z systemu możesz wysyłać wiadomości SMS oraz e-mail do pacjentów. Bez trudu poinformujesz wszystkich zainteresowanych o powstałym opóźnieniu lub terminie, który właśnie został zwolniony. Z kolei masowe wiadomości pozwolą Ci przypomnieć pacjentom o przerwie urlopowej lub złożyć im życzenia świąteczne.


Kalendarz

Bezobsługowa rejestracja wizyt online

Umawianie wizyt poprzez stronę internetową to skuteczny sposób na usprawnienie pracy gabinetu. Pacjenci samodzielnie rezerwują wolne terminy przez internet. Wirtualna rejestracja czynna jest 24h/7, nawet wtedy, gdy gabinet jest już zamknięty. Wszystko przebiega sprawnie, a Ty zyskujesz sporo wolnego czasu.


Kalendarz

Skuteczna promocja gabinetu

Newsletter jest jedną z najpopularniejszych form promocji. Za pomocą wiadomości SMS bądź e-mail poinformujesz wszystkich pacjentów o atrakcyjnej ofercie lub zaprosisz ich na badania profilaktyczne. Masowe wiadomości ułatwią Ci również prowadzenie interesujących kampanii edukacyjnych.



Powiadomienia o zbliżających się wizytach

Każdy z nas zapomina czasem o ważnej dacie czy umówionym spotkaniu. Nie inaczej jest z pacjentami, którzy bardzo często zapominają o wizytach. Zadbaj o to aby Twoi pacjenci pamiętali o umówionych terminach i wysyłaj do nich przypomnienia. Powiadomienia o wizytach nie tylko minimalizują ilość pustych terminów, ale także pozytywnie wpływają na relacje z pacjentami.

Kalendarz


Kalendarz

Wygodna rezerwacja online 24h/7

Dzięki rezerwacji wizyt online pacjenci mogą zapisać się na wizytę nie wychodząc z domu. W pracy, w domu, w szkole, o dowolnej porze dnia, mogą oni umówić się na wizytę przez internet. Pacjenci cenią sobie takie nowoczesne rozwiązania i wysokie standardy obsługi.


Wgląd w listę zaplanowanych wizyt

Szkliwo.net daje pacjentowi możliwość łatwego dostępu do wszystkich jego rezerwacji, zarówno tych z przeszłości jak i zaplanowanych. Jeżeli Pacjent nie może przybyć na wizytę, może samodzielnie przenieść ją na inny wolny termin. Ty natychmiast dostaniesz wiadomość z informacją o dokonanej zmianie.

Przypomnienia


Kalendarz

Sprawdzanie wolnych terminów

Ból zęba najczęściej pojawia się nagle w nocy lub podczas podróży, kiedy pacjent nie może skontaktować się z dentystą w celu ustalenia najbliższego terminu wizyty. Szkliwo.net oszczędza takich problemów. Bez względu na porę dnia i nocy pacjenci mogą sprawdzać wolne terminy online i umawiać się na wizyty. Także przez telefon komórkowy.


Brak kolejek

Sprawna organizacja pracy gabinetu oraz perfekcyjna komunikacja z pacjentem procentują brakiem kolejek w gabinecie i optymalnym wykorzystaniem czasu. Płynna realizacja wizyt z pewnością ucieszy Twoich pacjentów.

Kalendarz




Zadbaj o bezpieczeństwo danych

Ochrona Twoich danych jest dla nas priorytetem. Nasi inżynierowie oraz najnowsze technologie zapewniają Ci pełne bezpieczeństwo bazy danych. Szyfrowane połączenia SSL (identyczne jak bankowości internetowe) oraz regularne kopie zapasowe to tylko nieliczne zabezpieczenia sprawiające, że Twoje dane są bezpieczne i nigdy ich nie stracisz.

Kalendarz


Kalendarz

Szybkie wdrożenie systemu

Szkliwo.net to narzędzie bardzo intuicyjne, a jego obsługa nie sprawia problemu nawet początkującym użytkownikom. Dzięki temu wdrożenie systemu w gabinecie przebiega sprawnie i nie zakłóca jego funkcjonowania.


Idealne dopasowanie do potrzeb gabinetu

Elastyczna konfiguracja systemu sprawia, że szkliwo.net jest precyzyjnie dopasowane do potrzeb gabinetu. Samodzielnie określisz liczbę zatrudnionych lekarzy, zdefiniujesz bazę wykonywanych usług czy ustalisz treści powiadomień wysyłanych do klientów przed wizytami. Ponadto pracownicy biura obsługi klienta chętnie doradzą Ci jak dopasować system do Twoich potrzeb.

Przypomnienia


Kalendarz

Zawsze najnowszy i najlepszy

Szkliwo.net to program działający online, do którego masz dostęp poprzez internet z każdego miejsca na świecie. Sieciowy charakter zastosowanych technologii sprawia, że nie musisz aktualizować systemu, robimy to za Ciebie. Ty zawsze masz dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.


Nie musisz inwestować w sprzęt

Uruchomienie systemu szkliwo.net w Twoim gabinecie nie wymaga zakupu drogiego sprzętu komputerowego oraz uciążliwej instalacji. Aby rozpocząć korzystanie z systemu wystarczy zwykły komputer lub laptop z dostępem do internetu.

Kalendarz


Kalendarz

Łatwy kontakt biurem obsługi klienta

Tym co wyróżnia szkliwo.net to stały dostęp do pomocy i wsparcia technicznego oferowanego przez wykwalifikowanych pracowników biura obsługi klienta. Jeśli podczas korzystania z systemu natrafisz na jakikolwiek problem, to bezpośrednio z systemu możesz skontaktować się z obsługą systemu. Zawsze chętnie Ci pomożemy.


Zyskujesz tak wiele a płacisz niewiele

Aby korzystać z naszego systemu nie musisz inwestować dużych kwot w zakup oprogramowania. Szkliwo.net możesz mieć już za 49zł netto miesięcznie. Jeśli zastanawiasz się czy system sprawdzi się w twoim gabinecie, to przekonaj się o tym już teraz korzystając z bezpłatnego okresu testowego.

Kalendarz